Elektrotechnický velkoobchod

O naší společnosti

Telefon: 733 11 56 56

Fax:       476 121 863

 

Společnost ANIRE s.r.o. byla založena v roce 2007 se záměrem poskytovat specializované služby v oblasti elektronických zařízení, měřících přístrojů, napájecích zdrojů a elektropohonů.

 

Postupem doby jsme na poptávku našich zákazníků neustále naší nabídku rozšiřovali o další a další sortiment zboží a služeb tak, že dnešním dnem již našim zákazníkům garantujeme výhody univerzálního dodavatele.

 

Díky přístupu ke všem významným celosvětovým dodavatelům společnost buduje a neustále modernizuje svoji nabídku produktů tak, aby naši zákazníci mohli navrhovat a uskutečňovat taková řešení, která:

· jsou nejvýkonnější a nejefektivnější

· odpovídají nejlepším normám kvality a prostředí

· nabízí příznivou cenu v poměru ke kvalitě

 

Nabízíme odborně kvalifikovaný personál, technické konzultace a kompletní řešení vytvořené techniky, školení, dovoz zboží do domu, či na jiné místo určení. Jinými slovy jsme pro své zákazníky "zdrojem pokroku" a naši zaměstnanci jsou schopni nabídnout konkrétní řešení a pomáhat svým zákazníkům stát se vysoce technicky vybavenými a konkurenceschopnými.

 

 

ANIRE věří v dlouhodobé partnerství, poctivé jednání a vzájemnou důvěru mezi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci. Tato filozofie je podpořena věrností našich zákazníků a úspěchy dokazují její správnost. Flexibilita, rychlá reakce na nové trendy na trhu a na požadavky zákazníků jsou dalším důležitým klíčem k úspěchu.

 

Svým zákazníkům tak nabízíme řešení snížení nákladů, zvýšení bezpečnosti a flexibility i zlepšení toku informací.

Ing. Lubomír Lamplot, obchodní ředitel

Obchodní KONTAKT:

E-mail: anire@anire.cz

© 2019 www.anire.cz * Všechna práva vyhrazena

 A  N  I  R  E

Domů

O nás

Firemní údaje